שירותי תוכן

לא סתם אומרים שוב ושוב כי “התוכן הוא המלך”. כי עם כל הכבוד למראה ולעיצוב החיצוני של האתר, לאיכות של התוכן ומידת הרלוונטיות שלו לגולש ישנה חשיבות מכרעת. תוכן הכתוב בצורה איכותית ומושכת, שמותאם באופן אידיאלי למידע שאותו הגולש מחפש, מעורר אצל הקורא את הרצון להישאר עוד באתר ולהעמיק בקריאה. הסיכויים שהגולש יחזור ויבקר באתר פעם נוסף גדל באופן ניכר, ובהתאם, גם הסיכוי להמיר אותו ללקוח בפועל.

אנו בננדו מקפידים לעבוד עם אנשי תוכן מקצועיים, המובילים בתחום. כל הכותבים הם בעלי ניסיון רב שנים בכתיבת תכנים עבור אתרי אינטרנט אשר מותאם באופן מושלם לקידום במנועי החיפוש, עונה על מרכי הגולש ומניע אותו לפעולה.

מה הופך את הכתיבה לאתרי אינטרנט, לתחום מקצועי ייחודי אשר חייב להתבסס על טובי המומחים בתחום?

ערך מוסף ועדכניות
באינטרנט ישנם לא מעט אתרים אשר ממחזרים רעיונות קיימים ותבניות רעיוניות אשר קיימים כבר באתרים אחרים. אנו תמיד מקפידים על כתיבת תכנים מקוריים וייחודים המתבססים על מידע עדכני – במיוחד בכל הקשור לנושאים טכנולוגיים.

התאמה למנועי חיפוש
כותבי התכנים שלנו מכירים עולם קידום האתרים בכלל ואת סודות הכתיבה אשר גורמים למנועי החיפוש ‘לאהוב’ את התוכן ולהעדיף אותו על פני תכנים באתרים מתחרים. גם כאשר מתאימים תוכן למנועי החיפוש התוכן חייב להיות טבעי ולעולם לא להכיל שימוש מוגזם בביטויי המפתח.

הקפדה על דקדוק ואיות
מאמרים אשר כוללים שגיאות איות או דקדוק גורמים לאתר להראות לא מקצועי בעיני הגולש ובמקביל גם מורידים מערכו בעיני מנועי החיפוש. על כן, התכנים שאותם אנו מספקים עוברים עריכה מקצועית בדיקת איות ודקדוק וכן בקרת איכות קפדנית.

עובדתיות
מעבר לאיכות הכתיבה עצמה, חשובה גם השמירה על נכונות העובדות המצויות בטקסט. אנו דואגים לכך שכל המאמרים שנכתבים בעבור לקוחותינו יהיו נכונים ומדוייקים מבחינה עובדתית. בסופו של דבר, אף לקוח לא רוצה לגלות כי השרות או המוצר אותו הוא מקבל מן האתר בפועל, אינו זהה למה שהובטח בו.

אספקה מהירה
אספקה מהירה של התכנים חשובה מאוד כאשר מעלים אתר חדש לאוויר. שום בעל אתר לא רוצה למצוא את עצמו עם אתר מלא בדפים ריקים מתוכן. אנו מקפידים על כך שכל התכנים יסופקו תוך זמן סביר והאתר לא יישאר יתום מתכנים אמיתיים כאשר הוא עולה לרשת.

דיוק
אנו מקפידים לכתוב רק על פי הנושאים והדגשים שהועברו לנו. איננו מוליכים את הקוראים סחור סחור מסביב לנושא המרכזי של המאמר ולא מתחבאים מאחורי מילים גבוהות שאינן אומרות דבר, אלא דואגים לכך שכל פיסקה ופיסקה תעסוק באספקט רלוונטי וענייני לנושא התוכן המרכזי.

מחפשים תוכן איכותי, מקצועי ומניע לפעולה עבור האתר שלכם? צרו עמנו קשר כבר עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם