עיצוב ומיתוג

עוד לפני שהלקוח שלך מתמקד באמת בתכנים באתר ורגע לפני שהוא ממשיך לעמודים נוספים – המפגש הראשוני, אשר מותיר עליו את הרושם הראשוני הוא עיצוב האתר. גדולים וחכמים כבר אמרו לא פעם ש”אין שני לרושם ראשוני”, וכאן הוא המקום שבו נכנס לתמונה עיצוב אטרקטיבי ומושך שמותאם בדיוק לקהל היעד הרלוונטי שלך.

עיצוב ומיתוג אתרי אינטרנט, חייב להיות מובל על ידי מומחים לשיווק במדיה הדיגיטלית ולהיות מבוצע בפועל על ידי מעצבים גרפיים שידעו להביא, בצורה הטובה ביותר, את החזון למציאות בשטח.
צוות המומחים של ננדו כולל מעצבי אתרי אינטרנט מנוסים המכירים גם את עולם עיצוב האתרים באופן העמוק והמדוייק ביותר. בדיוק זו הסיבה שבגללה יש בידם את היכולת והידע הדרושים עבור עיצוב אתר האינטרנט שלך בהתאם לדרישות הספציפיות שהצגת ובהתאמה לאופי העסק וקהל המטרה הרלוונטי. עיצוב ומיתוג ייחודים מאפשרים לאתר האינטרנט שלך להפגין נוכחות משלו, לבלוט בין כל האתרים המתחרים ולהיות ממותג כאתר המוביל בתחום שאליו הוא משתייך.

אנו מקפידים על כל האלמנטים והפרטים שיהפכו את האתר שלך ליחיד ומיוחד. בוא לראות על מה אנו מקפידים באמת כדי שהאתר שלך יותאם בדיוק לעסק שלך וללקוחות הגולשים באתר שלך. בקיצור…אתר שהוא לא פחות ממושלם:

לוגו
הלוגו הוא סימן ההיכר של העסק שלך ושל האתר שלך. כאשר אנו מעצבים לוגו לעסקים ואתרי אינטרנט חדשים, אנו תמיד דואגים שהלוגו יציג אותך באופן מדוייק ויצור בעיני הלקוח את הרושם הנכון.

עיצוב אתרים חכם
עיצוב אתרים חכם מתבטא באלמנטים כגון משחקי צבעים נכונים, פרופורציות הנכונות בין התפריטים אלמנטים אחרים בעמוד, גודל וסוג הפונט המשמשים לטקסטים, מיקום התמונות או סרטוני הוידיאו, מבנה הטפסים ועוד הרבה…

תבניות
אנו עושים שימוש אך ורק בתבניות החדשות והעדכניות ביותר של מערכת Joomla. תבניות אלו נותנות לאתר מראה יוצא דופן, ובמקביל גם ניתנות להתאמה אישית מלאה ומאפשרות לשלוט בכל אחד מהאלמנטים השונים בעמוד. השימוש בתבניות אלו מבטיח התאמה מלאה לסלולר ולכל סוגי הדפדפנים בשוק ומערכות ההפעלה.