חנות וירטואלית

מעכשיו גם אתם יכולים להתחיל למכור את כל המוצרים שלכם באינטרנט- ובקלות. עלויות התפעול הנמוכות של חנות וירטואלית לעומת חנות פיזית, מאפשרות למנהלי החנות להציע מחירים אטרקטיביים ולהנות מקהל לקוחות שחוזרים לקנות שוב ושוב ושוב…. החנות הוירטואלית שלנו מבוססת על מערכת הקוד הפתוח “פרסטה שופ” הנהנית מתמיכה עולמית של אלפי מתכנתים מסביב לעולם, וכוללת יתרונות רבים שפשוט לא קיימים בחנויות וירטואליות אחרות. תכונה זו מבטיחה לכם שהחנות תישאר עדכנית וחדשנית – כל הזמן!

responsive-showcase-mockup

מדוע לבחור דווקא בחנות הוירטואלית שלנו?

חנות מעוצבת
החנות שלכם תעוצב על ידי מעצבים מקצועיים בעלי התמחות ייחודית בעיצוב אתרי מכירה וחנויות וירטואליות. העיצוב נעשה בהתאמה מלאהמותאם לסוג העסק, משלב עיצוב רספונסיבי מותאם לכל גדלי המסכים השונים ומתבסס על עקרונות גרפיים המעודדים רכישה בקרב גולשי האתר.

סל קניות
סל קניות וירטואלי מאפשר ללקוחות לקנות מוצרים בקלות וביעילות, לצפות בקניות קודמות שביצעו ולעקוב אחר הסטטוס של הזמנות קיימות. יתרון בולט וייחודי הוא יכולת צירוף הלקוחות למועדון לקוחות ולהציע להם מבצעים או קופונים שונים, המותאמים להם אישית, באמצעות הדואר האלקטרוני (לדוגמה, הנחה של 10% לכבוד שבוע היום ההולדת).

תשלומים
החנות הוירטואלית שלנו תומכת ברכישה מאובטחת באמצעות כרטיסי האשראי הנפוצים בשוק (ישראכרט,ויזה), רכישה באמצעות PayPal וברכישה טלפונית. המערכת מאפשרת ללקוח לשמור את פרטי האשראי שלו לרכישה הבאה ולבצע רכישה בתשלומים בהתאם למספר התשלומים המוגדר במערכת, בהתאם לסכום הרכישה הכולל.

חנות קלה לקידום בגוגל
החנות הוירטואלית שלנו כוללת כלי אופטימיזציה לקידום האתר בגוגל. כל דף קטגוריה ודף מוצר באתר כבר כוללים את מילות המפתח הרלוונטיות ותורמים לקידם את האתר בצורה עצמאית או בעזרת חברת קידום אתרים באופן מהיר הרבה יותר.

חנות מותאמת לסלולר
החנות הוירטואלית מותאמת באופן מושלם לצפייה במכשירי הסלולר השונים. המשתמש יכול לראות את כל האזורים באתר מבלי לבצע זום, באמצעות גלילה כלפי מטה ומעלה בלבד (ללא גלילה לצדדים) או שימוש במקשי הטלפון ולהנות מקריאה נוחה של הטקסטים השונים באתר.

תמיכה טכנית לאורך כל הדרך
משלב התכנון הראשוני של החנות ועד לעלייתו הרשמית של האתר לאוויר – אנו תמיד לשירותכם. אנחנו מציעים תמיכה טכנית מקוונת, בצורה בה הלקוח יכול לראות במו עיניו כיצד מבצעים כל פעולה בחנות. בניגוד לחברות אחרות, אנחנו זמינים תמיד לשירותכם באמצעות מספר ישיר ומבלי לעבור במרכזיות ומערכות ניווט מיגעות.

חנות שלא כובלת אותך
החנות הוירטואלית הינה בבעלותך המלאה ואין צורך לשלם דמי שכירות חודשיים. גם אם תרצה לעבור לחברת בניית אתרים אחרת העושה שימוש במערכת פרסטה שופ, תוכל לעשות זאת בכל שלב (אף על פי שאנחנו די בטוחים כי תעדיף להישאר אצלנו…)