בניית אתרים בפרסטה שופ

מחפש את המערכת המובילה בעולם להקמה וניהול של חנויות וירטואליות? רוצה למכור יותר? מעוניין לקבל נתונים מדוייקים וסטטיסטיקות אודות הלקוחות והרכישות באתר? בוא להכיר את “פרסטה שופ”! פרסטה שופ הינה אחת מערכת ניהול התוכן המתקדמת בעולם עבור חנויות וירטואליות. יתרונה הגדול הוא בכך שהיא בנויה בפלטפורמה מבוססת קוד פתוח. למעשה זה אומר כי האתר שלכם משתדרג באופן שוטף וחשוב מכך – שאינכם תלויים באף חברה או ספק שירות לגבי ביצוע שינויים באתר או אפילו מעבר לחברה אחרת שבה תבחרו לניהול ותחזוקת האתר.


responsive-showcase-ipea


יתרונה המרכזי של פרסטה שופ אל מול מערכות ניהול תוכן אחרות הוא התאמתה המלאה למגוון סוגי חנויות וירטואליות: מחנות קטנה ונישתית ועד חנות גדולה ומקצועית.בנוסף, העובדה שמדובר במערכת מבוססת קוד פתוח מאפשרת לבעלי האתר לשדרג ולעדכן אותו בקלות ובאופן שוטף, מבלי להיות מחויבים לספק שירותים מסוים.

אבטחת מידע
המערכת עומדת בתקנים המחמירים של PCI והאתר שנקים עבורך בפרסטה שופ יעניק לך כמנהל האתר גישה מאובטחת, תמיכה בתעודת אבטחה המחמירה ביותר (SSL), מניעה אוטומטית להתקפות סייבר ועוד.

ממשק לקוחות מתקדם
באמצעות פרסטה שופ תוכל לייצא את כל הנתונים הסטטיסטיים הדרושים לך, לנטר את מספר המבקרים באתר בזמן אמת, להבין איזו קטגוריה מכרה הכי הרבה, להבין מי הלקוחות “הטובים” ביותר, מהו המוצר הפופולרי ביותר ועוד.

קטלוג מוצרים עשיר וחכם במיוחד
עם פרסטה שופ תוכל להציג את מוצריך הרבים בקטלוג חכם ועשיר במיוחד. תוכל ליהנות ממספר קטגוריות ללא הגבלה, לאפשר השוואת מוצרים ושיתוף מוצרים, להציג מוצרים באופן חכם, להציג מחירים מפורטים ועוד.