בניית אתרים בג’ומלה

נתחיל בכך שהמערכת מתעדכנת תמידית בגרסאות יציבות המוכנות לשימוש באתרי אינטרנט בכל רמת מורכבות. נמשיך בכך שכיום יש למערכת לא פחות מ – 10000 תוספות שונות, וביניהן תוספות ההופכות את האתר לחנות וירטואלית, מודולים שונים של פורומים, גלריות תמונות ועוד.

ולבסוף – עם מספרים אי אפשר להתווכח! נכון להיום, יש מעל שלושים מיליון אתרים המבוססים על מערכת ג’ומלה. אם כך לא פלא כי המערכת ממוקמת באופן קבוע בין שלוש המערכות הפופולאריות ביותר לבניית אתרים בקוד פתוח. תכונות אלו של ג’ומלה מבטיחות כי אתר הנבנה באמצעות המערכת, תמיד יהיה מעודכן, יותאם לכל התקנים האחרונים ברשת האינטרנט וימשיך להשתדרג באופן שוטף גם בעתיד. אם נסכם זאת במשפט אחד – בניית אתרים בג’ומלה היא צעד חכם ומשתלם במיוחד לטווח הארוך שיכול לחסוך לכם בקלות אלפי שקלים.

product-review-white

שימוש קל ופשוט לכולם
השימוש במערכת מנקודת המבט של בעל האתר או מנהל האתר הוא נוח ופשוט ביותר : הניווט בין התפריטים השונים בתוך ממשק הניהול נעשה דרך תפריט מבוסס אייקונים המזכיר את שולחן העבודה שאליו אנו רגילים. את העמודים השונים באתר עורכים באמצעות עורך טקסט נוח ואינטואיטיבי, המזכיר מאוד את זה של וורד. כך תוכלו בקלות רבה לקבוע כותרות בגדלים שונים, להפריד בין פסקאות, לשנות צבעים ולהוסיף תמונות.

התאמה מלאה לקידום אתרים אורגני (SEO)
מעבר לקלות השימוש, ג’ומלה היא המערכת היחידה בשוק שמגיעה עם תוספים מעולים לקידום אתרים “ישר מהקופסה”. המשמעות היא שלאתרים הבנויים בJoomla , יש פוטנציאל גבוה יותר להתקדם בגוגל. למעשה, תוכלו להתחיל לראות תנועת גולשים אל תוך האתר כבר לאחר הפעם הראשונה שבה הרובוט של גוגל סורק את האתר.

עדכונים שוטפים
גרסאות המערכת, המתעדכנות באופן שוטף וידועות ביציבותן, מאפשרות לך ליהנות תמיד משלל החידושים ולאתרך – להישאר בקדמת הטכנולוגיה.

לסיכום
אך בניית אתרים בג’ומלה היא עסק למקצוענים. צוות ננדו כולל את מיטב המתכנתים והמעצבים המובילים כדי שהאתר שלכם יהיה מושלם, ולא מילימטר פחות! אנחנו מעניקים ללקוחתינו תמיכה טכנית שוטפת לאורך כל שלבי בניית האתר וגם לאחריה באמצעות מספר טלפון ישיר או באמצעות תוכנת Skype. מאחורינו תיק עבודות עשיר ומגוון הכולל עשרות רבות של אתרים מרהיבים ולקוחות מרוצים שישמחו לספר לכם על רמת מקצועיות חסרת פשרות וכן שירות מקצועי ומהיר. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה הנוגעת לבניית אתרים במערכת ג’ומלה ונשמח לעמוד לשירותכם.